Twee op een rij voor Wiebes?

Twee op een rij voor Wiebes?

Road  24/03/2025

Op zondag 30 maart trappen we de heilige Vlaamse wielerweek af met Gent-Wevelgem In Flanders Fields. Lotte Kopecky bundelt de krachten met Lorena Wiebes en kijkt Elisa Balsamo, Elisa Longo Borghini en Charlotte Kool in de ogen. 

Gent-Wevelgem In Flanders Fields is dit seizoen de eerste Vlaamse klassieker op het programma van Lotte Kopecky. De tweevoudige wereldkampioene bundelt de krachten met Lorena Wiebes en Mischa Bredewold. Met ook Elisa Balsamo (Lidl-Trek) en Chiara Consonni (Canyon//SRAM zondacrypto) tekent het volledige podium van vorig jaar opnieuw present. Die laatste krijgt Zoe Backstedt naast zich.

Floortje Mackaij won de klassieker 10 jaar geleden al eens en verdedigt samen met de talentvolle Cat Ferguson de kleuren van Movistar Team. Ook Ronde van Vlaanderen 2024 winnares Longo Borghini (UAE Team ADQ) zal van de partij zijn, net als Paternoster (Liv-AlUla-Jayco) en het duo Kool – Georgi (Team Picnic PostNL). 

Claim jouw goodies met The Digital Goodiebag
Lees meer | Claim jouw goodies met The Digital Goodiebag
Schrijf jouw zoon of dochter in voor de Early riders loopfietsjeswedstrijd
Lees meer | Schrijf jouw zoon of dochter in voor de Early riders loopfietsjeswedstrijd
Wereldkampioen Pogačar voor het eerst aan de start
Lees meer | Wereldkampioen Pogačar voor het eerst aan de start
Moedig de G-sporters aan tijdens Gent-Wevelgem In Flanders Fields
Lees meer | Moedig de G-sporters aan tijdens Gent-Wevelgem In Flanders Fields